Wykonane z tworzywa sztucznego zatyczki do profili owalne odporne są na ścieranie oraz inne uszkodzenia mechaniczne, promieniowanie UV oraz szkodliwy wpływ zmiennych warunków atmosferycznych. Dlatego też mają wszechstronne zastosowanie w różnego rodzaju rurach i profilach owalnych.

Konstrukcja zatyczki plastikowej do profili składa się z dwóch części, tj. dolnej (rdzenia) wbijanej w otwór oraz zewnętrznej (wystającej poza profil). Montaż jest bardzo prosty i nie wymaga dużego nakładu pracy oraz siły - podczas jej wbijania lamelki w rdzeniu dopasowują się do grubości ścianki profilu. By zastosowanie zaślepek nie wpływało negatywnie na estetykę rur i profili, oferujemy ich wykonanie zarówno w uniwersalnym kolorze czarnym, jak i w wielu innych wersjach kolorystycznych (według indywidualnych zamówień).

Oferujemy akcesoria o różnych parametrach technicznych. Pozwoli to na dopasowanie rozwiązania do indywidualnego zapotrzebowania klienta. Nie narzucamy ponadto minimalnej wartości i wielkości zamówienia – mogą Państwo zamówić dowolną liczbę zaślepek. W przypadku większych zamówień, oferujemy korzystne rabaty cenowe.

Owalne zatyczki plastikowe do profili Jest 8 produktów.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów