KATEGORIE

owalne

Ciągle pojawiające się nowe rozwiązania w branżach meblowych i ogólnobudowlanych sprawiają, że poszerzać musi się także asortyment elementów wykończeniowych do mebli, rur i profili. Poza standardowymi wariantami kwadratowymi czy okrągłymi, w naszej ofercie można znaleźć zatem również chromowane zaślepki owalne, którymi można wypełnić otwory w profilach aluminiowych i stalowych oraz wykonanych z tworzyw sztucznych.

Chromowana zaślepka pełni zarówno funkcje ochronne, jak i estetyczne. Zapobiega ona bowiem przedostawaniu się do wnętrza profilu cieczy, substancji i zabrudzeń, które mogą niszczyć element od środka. Chromowana powłoka sprawia ponadto, że cały element prezentuje się znacznie bardziej okazale niż profil bez zaślepki lub z założonym elementem z innego tworzywa – powłoka taka gwarantuje bowiem efektowny połysk.

Poza walorami estetycznymi proponowane elementy cechują się również odpornością na korozję oraz czynniki zewnętrzne. Produkty te oferujemy w różnych wymiarach – 20x10, 30x15 oraz 40x20.