Nóżki meblowe są podstawowym elementem każdego mebla. Z czasem mogą one ulec uszkodzeniu. W ofercie znajdują się wysokiej klasy nóżki meblowe, które pochodzą od znanych i cenionych producentów. Charakteryzują się one wysoką wytrzymałością oraz odpornością na uszkodzenia. Przetrwają one w nienaruszonym stanie długie lata. Proponowane nóżki meblowe są solidne, a zarazem niedrogie. To inwestycja, która opłaca się najbardziej.

W asortymencie znajdują się nóżki meblowe w różnym stylu, dzięki czemu każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Bez trudu można znaleźć akcesoria w stylu modernistycznym, jak i klasycznym, czy też retro. Zróżnicowana stylistyka ułatwia dobór do posiadanego mebla. Wszystkie produkty zostały wykończone z dbałością o najmniejsze detale, co usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających.

Oferowane nóżki meblowe są w pełni odporne na wysokie obciążenia. W asortymencie znajdują się produkty do szaf, stolików, łóżek, foteli, kanap. a także wielu innych. Plusem są ekonomiczne ceny, które zachęcają do zakupu. Proponujemy zarówno nóżki meblowe metalowe, jak i drewniane. Opinie zadowolonych użytkowników potwierdzają, że są one zarówno atrakcyjne pod względem wizualnym, jak i żywotne.

Z przegubową podstawą W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

  • gwint M 8

    Odporne na obciążenia, łatwe w montażu – gwintowe stopki z przegubową podstawą sprawdzą się przemyśle meblowym czy maszynowym, ale też w gospodarstwach domowych. Ich zastosowanie umożliwia w prosty i szybki sposób uregulować wysokość, a przypadku nierównych powierzchni także ustawić poziom.

    Prezentowane stopki GWINT M8 sprawdzą się między innymi do regulacji wysokości bądź stabilizacji szaf, stołów, puf i innych mebli, a nawet niektórych maszyn. To proste rozwiązanie, które sprawdzi się nawet w przypadku większej zabudowy. Ze względu na różne zastosowanie, zadbaliśmy o to, by w ofertowanym asortymencie znajdowały się stopki przegubowe o różnych parametrach technicznych takich długość sworzenia czy też średnica stopki.

  • gwint M 10