Firma BO-PLAST zajmuje się sprzedażą komponentów łączących w sobie precyzyjne wykonanie oraz wysokogatunkowe materiały. Dzięki temu nasze produkty posiadają bardzo szerokie zastosowanie. W tej kategorii prezentujemy zaślepki plastikowe na śruby, a także nakładki, zatyczki oraz osłony na nie, w wielu wariantach kolorystycznych (zielony, biały, czerwony, niebieski, czarny, żółty). Pozwala to lepiej oznaczyć dowolne komponenty, co jest przydatne podczas przeprowadzania prac monterskich lub instalacyjnych.

Osłona śruby


Proponowane plastikowe osłony śrub pozwalają zabezpieczyć wystające elementy, które mogłyby przez przypadek zranić użytkownika bądź uszkodzić odzież oraz inne wyposażenie. Każda osłona śruby, zatyczka w naszej ofercie posiada indywidualnie dopasowywaną cenę, w zależności od wielkości zamówienia. Istnieje również możliwość otrzymania korzystnego rabatu - ta kwestia została dokładniej opisana na poszczególnych podstronach produktowych.

Osłona śruby, gwintów, prętów W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

  • Nakładki na śruby,...

    Proponujemy wysokiej klasy nakładki na śruby. Pochodzą one od zaufanych producentów, dzięki czemu mamy pewność, że spełniają wszystkie aktualnie obowiązujące normy. Warto wspomnieć, że są one wyjątkowo trwałe i odporne na negatywne oddziaływanie czynników zewnętrznych. Opisywane kapturki na śruby przetrwają nawet najcięższe warunki eksploatacji. Są proste i szybkie w montażu. Nie wymagają specjalistycznych akcesoriów, co stanowi niewątpliwą zaletę. Zaślepki na wkręty występują również w wielu wersjach kolorystycznych, co ułatwia znalezienie czegoś odpowiedniego dla siebie. Niewątpliwym plusem poza jakością wszystkich zaślepek na śruby jest również korzystna cena zakupu.

    Maskownica śrub przydaje się podczas montażu ogrodzenia, mebli, maszyn, czy też wielu innych obiektów. To połączenie wysokiej uniwersalności oraz ponadprzeciętnej żywotności. Dzięki nim dana powierzchnia będzie prezentować się estetyczniej. Dodatkowym plusem jest to, że nie będzie ona stanowiła zagrożenia dla otoczenia. Nie musimy obawiać się, że przypadkowo skaleczymy się o wystającą śrubę. Maskownica do śrub posiada gładką, zaokrągloną powierzchnię. Podczas wyboru należy zwrócić uwagę nie tylko na średnicę zaślepek, ale również szerokość klucza. Podobnie jest w przypadku zaślepek na wkręty.

  • dwuczęściowe kolorowe
  • osłony gwintów rur