Osiągnięcie odpowiedniego stopnia ochrony otworów w wybranych elementach jest możliwe po zastosowaniu dedykowanych zatyczek. Wykorzystywane są do tego zaślepki z tworzywa, kwadratowe, okrągłe lub prostokątne, będące częścią naszego asortymentu. Zdając sobie sprawę, że do niestandardowych wymiarów i kształtów mebli lub innego rodzaju wyposażenia niezbędne są specjalne rozwiązania, przygotowane zostały również produkty kopułkowe, kuliste oraz kątowe.
Nasze zaślepki plastikowe do rur i mebli warsztatowych zostały wykonane z wysokiej jakości tworzywa, aby mogły skutecznie zamykać otwory gwintowane. Można je również wykorzystać w profilach stalowych, różnego rodzaju maszynach oraz w elementach małej architektury miejskiej lub ogrodowej. Ponadto przygotowaliśmy warianty soczewkowe do rur, w tym także calowych.

zaślepki z tworzywa W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • kwadratowe

  Zaślepki do profili kwadratowych

  Przeznaczone są do zaślepiana profili aluminiowych, stalowych bądź z tworzyw sztucznych (o przekroju kwadratowym). Zaślepki kwadratowe zapewniają nie tylko trwałe, ale i estetyczne zakończenie profilu, a tym samym skuteczną ochronę przed ostrymi krawędziami. To także idealny sposób na zakrycie wszelkiego rodzaju śrub bądź nieestetycznych śladów łączeń na szafach, regałach, fotelach, komodach czy też innych meblach.

  Oferowane przez nas zaślepki kwadratowe są łatwe w montażu i przeznaczone są do mebli wewnątrz pomieszczeń. Odpowiednio zamontowane zapewniają trwałe zakrycie śrub bądź innych łączeń. W asortymencie sklepu posiadamy produkty w wielu wymiarach do wyboru (od 15x15 do 150x150). Wykonane są z tworzywa sztucznego i dostępne są w uniwersalnym kolorze czarnym, a także w wielu innych wersjach kolorystycznych, co pozwoli na dopasowanie do wszelkiego rodzaju mebli. Zaślepki czarne dostępne są „od ręki”. Inne kolory mogą być dostępne na zamówienie – w tym celu prosimy o kontakt poprzez e-mail.

 • prostokątne

  Prezentowane zaślepki prostokątne idealnie sprawdzą się do profili prostokątnych. Składają się z dwóch części, tj. zewnętrznej wystającej poza profil oraz wewnętrznej – wciskanej w otwór. Dzięki temu doskonale zaślepiają wszelkiego rodzaju otwory w profilach aluminiowych, stalowych czy też z tworzyw sztucznych. Są również bardzo proste w montażu – nie wymagają dużego nakładu pracy ani użycia jakichkolwiek narzędzi.
  Użycie zaślepek ma nie tylko funkcję estetyczną. Zabezpieczenie otworów w profilach zapewnia przede wszystkim ochronę przed dostaniem się do wnętrza wody czy też szkodliwych substancji i zanieczyszczeń. Należy jednak pamiętać o tym, żeby dobrać zaślepkę do rozmiaru otworu.
  Naszym klientom oferujemy bogaty wybór produktów o różnych wymiarach. Standardowo asortyment dostępny jest w kolorze czarnym, białym i szarym. Istnieje jednak możliwość wykonania produktów także w innych wersjach kolorystycznych. Pozwoli to na perfekcyjne dopasowanie rozwiązania do indywidualnego zapotrzebowania.

 • do rur calowych

  Wykonane z wytrzymałego tworzywa zaślepki do rur calowych charakteryzują się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz wpływ szkodliwych warunków atmosferycznych. Dzięki swojej budowie oraz szerokiemu wyborowi rozmiarów precyzyjnie zaślepią otwory w rurach calowych. Są niezwykle łatwe w montażu – wystarczy wcisnąć rdzeń (wystającą część) w otwór. Nie jest wymagany duży nakład siły ani użycie narzędzi. To nie tylko proste i skuteczne, ale i wyjątkowo estetyczne rozwiązanie.


  Zaślepki do rur calowych znajdują szerokie zastosowanie w różnego rodzaju profilach, systemach ogrodzeniowych, meblach, a nawet w niektórych maszynach. Mogą być wykorzystywane do zaślepiania rur zarówno stalowych, aluminiowych, jak i wykonanych z tworzyw sztucznych.


  W asortymencie posiadamy produkty o różnych parametrach technicznych, co pozwoli na precyzyjne dopasowanie zaślepki do konkretnego zastosowania. Produkty dostępne są standardowo w kolorze czarnym, szarym lub białym. Na życzenie klienta wykonamy również akcesoria w innych kolorach.

 • zaślepki do rur
 • zaślepki soczewkowe do...
 • zewnetrzne

  Kwadratowe, prostokątne oraz okrągłe – oferujemy Państwu zewnętrzne zaślepki z tworzywa sztucznego przeznaczone do zakładania na różnego rodzaju profile. Dzięki temu w prosty, a przy tym wyjątkowo skuteczny sposób zabezpieczają wnętrze rury bądź profilu przed wniknięciem wody oraz zanieczyszczeń. Znajdą one szczególne zastosowanie w przypadku mebli ogrodowych, ogrodzeń, a także niektórych urządzeń i nie tylko.

   

  Zapewniamy szeroki wybór produktów o różnym zastosowaniu. Dlatego w naszym asortymencie znajdą Państwo zaślepki zewnętrzne w szerokiej palecie wymiarów do wyboru. Produkty są standardowo wykonane w uniwersalnym kolorze czarnym, jednak istnieje możliwość wykonania ich również w innych wersjach kolorystycznych – według indywidualnego zapotrzebowania klienta.

   

  Nie wymagamy minimalnej wielkości zamówienia, jednak przy większych zamówieniach oferujemy korzystne, indywidualne rabaty. Dlatego jeśli są Państwo zainteresowani kupnem większej liczby zaślepek zewnętrznych, zapraszamy do kontaktu.

 • owalne

  Wykonane z tworzywa sztucznego zaślepki owalne odporne są na ścieranie oraz inne uszkodzenia mechaniczne, promieniowanie UV oraz szkodliwy wpływ zmiennych warunków atmosferycznych. Dlatego też mają wszechstronne zastosowanie w różnego rodzaju rurach i profilach owalnych.

   

  Konstrukcja zaślepki składa się z dwóch części, tj. dolnej (rdzenia) wbijanej w otwór oraz zewnętrznej (wystającej poza profil). Montaż jest bardzo prosty i nie wymaga dużego nakładu pracy oraz siły - podczas jej wbijania lamelki w rdzeniu dopasowują się do grubości ścianki profilu. By zastosowanie zaślepek nie wpływało negatywnie na estetykę rur i profili, oferujemy ich wykonanie zarówno w uniwersalnym kolorze czarnym, jak i w wielu innych wersjach kolorystycznych (według indywidualnych zamówień).

   

  Oferujemy akcesoria o różnych parametrach technicznych. Pozwoli to na dopasowanie rozwiązania do indywidualnego zapotrzebowania klienta. Nie narzucamy ponadto minimalnej wartości i wielkości zamówienia – mogą Państwo zamówić dowolną liczbę zaślepek. W przypadku większych zamówień, oferujemy korzystne rabaty cenowe.

 • kuliste
 • kopułkowe
 • kątowe