KATEGORIE

do rur calowych

zaślepki

Wykonane z wytrzymałego tworzywa zaślepki do rur calowych charakteryzują się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz wpływ szkodliwych warunków atmosferycznych. Dzięki swojej budowie oraz szerokiemu wyborowi rozmiarów precyzyjnie zaślepią otwory w rurach calowych. Są niezwykle łatwe w montażu – wystarczy wcisnąć rdzeń (wystającą część) w otwór. Nie jest wymagany duży nakład siły ani użycie narzędzi. To nie tylko proste i skuteczne, ale i wyjątkowo estetyczne rozwiązanie.


Zaślepki do rur calowych znajdują szerokie zastosowanie w różnego rodzaju profilach, systemach ogrodzeniowych, meblach, a nawet w niektórych maszynach. Mogą być wykorzystywane do zaślepiania rur zarówno stalowych, aluminiowych, jak i wykonanych z tworzyw sztucznych.


W asortymencie posiadamy produkty o różnych parametrach technicznych, co pozwoli na precyzyjne dopasowanie zaślepki do konkretnego zastosowania. Produkty dostępne są standardowo w kolorze czarnym, szarym lub białym. Na życzenie klienta wykonamy również akcesoria w innych kolorach.