Podczas dokonywania dowolnych prac instalacyjnych lub montażowych, istotne jest właściwe zabezpieczenie otworów gwintowanych. Nie wykonanie tego może wiązać się z przedostaniem do środka zanieczyszczeń bądź wilgoci, trwale uszkadzając element. Dotyczy to nie tylko rur, ale również profili stalowych, mebli, a także nawet architektury ogrodowej.
Dlatego warto zastosować wkładki plastikowe z gwintem, które skutecznie zabezpieczą element, a przy okazji zapewnią powtarzalną, płynną regulację, dzięki odpowiedniej konstrukcji. Polecamy wkładki z gwintem metalowym bądź z tworzywa - zarówno kwadratowe, jak i okrągłe, aby każdy nasz Klient mógł łatwo dopasować nasze produkty do posiadanych komponentów. Oferujemy je w wielu wariantach wymiarowych, a także w korzystnej cenie, indywidualnie dostosowywanej do wielkości zamówienia.

wkładki z gwintem W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

  • z gwintem z tworzywa
  • z gwintem metalowym

    Stosowane są w przemyśle meblowym, maszynowym, a także w budownictwie i nie tylko. Wykonane z tworzywa sztucznego wkładki z gwintem metalowym sprawdzą się zarówno do regulowania wysokości mebli czy maszyn, jak i do ich ustabilizowania w przypadku nierównych powierzchni. Metalowy gwint umożliwia łatwy montaż oraz regulację. Oferujemy wkładki w wielu modelach oraz wymiarach do wyboru, co pozwoli na dopasowanie do konkretnego zapotrzebowania. Wśród nich znajdują się zarówno wersje kwadratowe, prostokątne, jak i okrągłe. Zapewniamy sprzedaż zarówno pojedynczych komponentów, jak i większych ilości - przy większych zamówieniach oferujemy atrakcyjne rabaty cenowe.