Wysokiej klasy akcesoria ogrodzeniowe są niezbędne do tego, aby ogrodzenie funkcjonowało sprawnie oraz było jak najbardziej bezpieczne. W naszej ofercie znajdują się wyłącznie produkty doskonałej jakości, które pozostaną w nienaruszonym stanie długie lata. Jest to najlepsza propozycja dla tych, którzy pragną zainwestować raz, a porządnie. Zapewniamy nie tylko szeroki wybór akcesoriów ogrodzeniowych, ale również korzystne ceny. Proponujemy zaślepki do słupków ogrodzeniowych, które występują w rozmaitych rozmiarach. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie produkt odpowiedni dla siebie. Zaślepki na słupki ogrodzeniowe nie tylko poprawiają wygląd wizualny ogrodzenia, ale również zmniejszają ryzyko gromadzenia się wody, czy też innych zanieczyszczeń wewnątrz słupków. Bezpośrednio wpływa to na ich żywotność.

W naszej ofercie można również znaleźć wkładki do paneli o kwadratowym kształcie. Warto zwrócić uwagę na przelotki, które występują w wielu wariantach kolorystycznych. Posiadamy trwałe uchwyty montażowe, dzięki którym mocowane przęsła będą stabilne i odporne na negatywne działanie czynników zewnętrznych. W przypadku zakupu hurtowego ceny są jeszcze korzystniejsze. Wystarczy jedynie skontaktować się z naszą obsługą - rabat naliczany jest w sposób indywidualny.

Akcesoria ogrodzeniowe W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

  • wkładki do paneli
  • przelotki

    Przelotka plastikowa do drutu wykorzystywana jest podczas montażu siatki ogrodzeniowej. Przelotki do siatki ogrodzeniowej montowane są przy pomocy wkrętów samogwintujących. Umożliwia to ich prosty oraz skuteczny montaż. Wkręty samowiercące posiadają łeb krzyżakowy, który jest jednym z najbardziej popularnych rozwiązań w tego typu produktach. Mocowanie to sprawia, że drut siatki ogrodzeniowej jest zamontowany w pewny sposób. Przelotka do siatki ogrodzeniowej wykonywana jest w różnych kolorach dostosowanych do kolorystyki ogrodzenia, jednakże najbardziej standardowym kolorem do tego wykorzystywanym jest kolor czarny. Przelotki do słupków stalowych siatki ogrodzeniowej posiadają szereg zalet. Przede wszystkim są one odporne na działanie czynników atmosferycznych takich jak występujące niskie oraz wysokie temperatury czy też promieniowanie UV. Nie odbarwiają się pod wpływem działania promieni słonecznych. Posiadają estetyczny wygląd, dzięki któremu całość ogrodzenia będzie się doskonale prezentowała.

  • uchwyt montażowy