KATEGORIE

Pokrętło

Pokrętła o gwintach M6  i M8

Solidne pokrętła mechaniczne mogą być montowane w wielu różnych konstrukcjach np. meblowych. Zostały one wykonane z wytrzymałych oraz odpornych na uszkodzenia tworzyw. Certyfikowane materiały spełniają wszystkie aktualnie obowiązujące normy. Dzięki temu nie trzeba obawiać się, że jest to zakup na jeden sezon. Każde pokrętło jest trwałe i niepodatne na zniszczenia. Łatwo dopasować je do indywidualnych potrzeb. Posiadają funkcjonalny mechanizm, który działa niezawodnie oraz płynnie.

Pokrętło powinno zostać właściwie dobrane ze względu na rozmiar. W naszej ofercie znajdują się produkty o różnych wymiarach gwintu. Dzięki temu dobór stanie się jeszcze łatwiejszy. Część stalowa została kompleksowo zabezpieczona przed korozją oraz przedwczesnym zniszczeniem. Dostępne są pokrętła o gwintach M6 i M8. Posiadają one takie średnice, jak np. 38 mm, 35 mm. Pokrętła różnią się między sobą również długością gwintu. Parametr ten może wynosić np. 20 mm, 30 mm, 45 mm.

Na uwagę zasługuje fakt, że pokrętła dostępne są w niezwykle korzystnych cenach. Przy zakupie większej ilości sztuk można liczyć na atrakcyjne rabaty - pozwalają one sporo zaoszczędzić. Opinie użytkowników potwierdzają, że proponowane pokrętła są praktyczne, trwałe i bezproblemowe w użytkowaniu.

Nie znaleziono produktów.