KATEGORIE

Okrągłe zaślepki do profili stalowych, aluminiowych

Dostające się do wnętrza profilu woda oraz zabrudzenia mogą niszczyć element od środka. Aby temu zapobiec stosuje się chromowane zaślepki do profili stalowych lub zaślepki do profili aluminiowych, które charakteryzują się nie tylko skutecznością, ale również estetycznym wykonaniem. Nasz asortyment tworzą te niewielkie elementy o różnych kształtach – posiadamy między innymi szeroką ofertę zaślepek okrągłych, które można umieścić na przykład w profilach aluminiowych, stalowych czy z tworzyw sztucznych.

Taką uniwersalność zapewnia budowa zaślepki oraz różnorodność rozmiarów. Oferujemy okrągłe elementy o średnicy od 13 do 60 mm. Część zaślepki, która umieszczana jest wewnątrz rury czy profilu, zawiera wypukłe elementy, które dopasowują się do wymiaru profilu – daje to pewność, że proponowane produkty będą skutecznie zamocowane i należycie będą spełniały swoje zadanie.

Dodatkowym atutem znajdujących się w naszym asortymencie produktów jest odporność na korozję i czynniki zewnętrzne – właściwości takie zapewnia chromowana powłoka, która ponadto charakteryzuje się błyszczącym, efektownym wyglądem.