Najczęściej kupowane

Informacja

Ostatnio przeglądane

stopka M8 Ø 31/50 Zobacz większe

Stopka regulacyjna M10 Ø 38/70

Nowy produkt

długość gwintu 70 mm.

  •   25 szt - 1,90 netto/szt
  •   50 szt - 1,70 netto/szt
  • 100 szt - 1,40 netto/szt 

powyżej 200 szt - rabat indywidualny

bo-plast@wp.pl

Nóżka meblowa regulowana

Wytrzymała nóżka meblowa przetrwa nawet najcięższe warunki użytkowania. Posiada ona możliwość regulacji, co ułatwia przystosowanie jej do własnych potrzeb. Jest to szczególnie ważne w przypadku nierówności podłoża.

Więcej szczegółów

2,00 zł netto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Nóżka meblowa 38/70

-stopka M10 ze stałą podstawą

-średnica stopki 38 mm

-sworzeń o dł. 70 mm

Nóżka meblowa regulowana zapewnia najwyższy poziom stabilności, co przekłada się na podwyższony komfort i swobodę eksploatacji. Należy zaznaczyć, że jest ona odporna na wysokie obciążenia. Proponowana stopka regulowana została wykonana z certyfikowanych tworzyw, które spełniają rygorystyczne normy. Dzięki temu nie trzeba obawiać się przypadkowego uszkodzenia, czy też zniszczenia. Jest to zakup na długie lata.

Proponowana nóżka meblowa sprawdzi się w przypadku np. szafy, kanapy, fotela, a także wielu innych konstrukcji. Wszystko zależy od indywidualnych potrzeb. Nóżka meblowa regulowana gwarantuje prosty i szybki montaż. Nie wymaga on stosowania specjalistycznych narzędzi, a więc każdy poradzi sobie z tym zadaniem. Warto również dodać, że oferowana stopka regulacyjna posiada powierzchnię chroniącą przed zarysowaniami. Nie stanowi więc ona żadnego zagrożenia dla podłoża. Nie trzeba martwić się o kłopotliwe rysy, czy też zabrudzenia. Stanowi to niewątpliwą zaletę. Omawiana stopka regulacyjna dostępna jest w okazyjnie niskiej cenie. Przy zamówieniu większej liczby sztuk można liczyć na atrakcyjny rabat.

Rabaty ilościowe

Ilość Cena Oszczędzasz
25 1,90 zł Do 2,50 zł
50 1,70 zł Do 15,00 zł
100 1,40 zł Do 60,00 zł