stopki z gwintem 

W tej kategorii znajdą Państwo rozwiązania umożliwiające stabilizację położenia różnego rodzaju wyposażenia. Przykładowo w sytuacji, gdy stół nie stoi prosto tak, jak byśmy tego chcieli, niezbędne są stopki z metalową podstawą. Proponujemy rozwiązania z gwintem z obrotową, przegubową bądź stałą podstawą, aby umożliwić naszym Klientom znalezienie rozwiązań idealnie dopasowanych do ich potrzeb.
W naszym asortymencie można znaleźć zarówno stopki plastikowe, jak i chromowane z błyszczącym wykończeniem - sprawia to, że element wyposażenia zyskuje również na walorach estetycznych. Każdy produkt oferowany jest w kilku wariantach wymiarowych, a ich cena jest uzależniona od całościowej wielkości zamówienia. W celu poznania dodatkowych informacji o między innymi rodzaju zastosowanego tworzywa, zapraszamy do kontaktu.


W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • ze stałą podstawą
 • z przegubową podstawą
 • z obrotową podstawą
 • stopki z metalową...
 • stopki chromowane

  Dedykowane krzesłom oraz fotelom biurowym stopki chromowane zapewnią estetyczne, a przy tym solidne wykończenie. Sprawdzą się do większości standardowych mebli gabinetowych. Z ich pomocą możemy między innymi w wyjątkowo prosty i szybki sposób przekształcić krzesło na kółkach w stabilne krzesło konferencyjne.

  W asortymencie posiadamy stopki chromowane o różnej średnicy oraz wysokości, a także długości sworzenia. Pozwoli to na idealne dopasowanie do indywidualnego zapotrzebowania. Specjalna powłoka ochronna natomiast zwiększa ich odporność na zużycie oraz uszkodzenia mechaniczne.

  Przy większych zamówieniach zapewniamy atrakcyjne rabaty ilościowe.