ze stałą podstawą W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • stopki M6

  Zapewnią meblom stabilność, a także zapobiegną rysowaniu podłogi czy też innej powierzchni. Stopki z gwintem ze stałą podstawą można bez problemu wkręcić na przykład w nogi stołu, by wyregulować jego wysokość. To proste i estetyczne rozwiązanie problemu z chwiejącymi się meblami.

  Prezentowane stopki M6 składają się z pokrętła oraz gwintu. Całość jest wykonana z wytrzymałego metalu oraz tworzyw sztucznych, które zapewniają niezawodne, bezpieczne użytkowanie przez lata nawet przy dużym obciążeniu.

  Produkty są dostępne w każdej ilości. Realizujemy zamówienia już od 1 sztuki – przy większych ilościach oferujemy jeszcze niższe ceny, w tym rabaty indywidualne.

 • stopki M8

  Odporne na obciążenia, łatwe w montażu – gwintowe stopki z przegubową podstawą sprawdzą się przemyśle meblowym czy maszynowym, ale też w gospodarstwach domowych. Ich zastosowanie umożliwia w prosty i szybki sposób uregulować wysokość, a przypadku nierównych powierzchni także ustawić poziom.

  Prezentowane stopki GWINT M8 sprawdzą się między innymi do regulacji wysokości bądź stabilizacji szaf, stołów, puf i innych mebli, a nawet niektórych maszyn. To proste rozwiązanie, które sprawdzi się nawet w przypadku większej zabudowy. Ze względu na różne zastosowanie, zadbaliśmy o to, by w ofertowanym asortymencie znajdowały się stopki przegubowe o różnych parametrach technicznych takich długość sworzenia czy też średnica stopki.

 • stopki M10

  Prosta w montażu, tania, a przy tym wyjątkowo wytrzymała. Stopka M10 sprawdzi się do poziomowania różnego rodzaju mebli. To nie tylko praktyczne, ale i estetyczne rozwiązanie, które pozwoli raz na zawsze uporać się z problemem chwiejącego się stołu czy pufy.

  Oferowane stopki M10 dostępne są w kilku modelach do wyboru – różniących się parametrami technicznymi. Pozwoli to na dopasowanie produktu do konkretnego zapotrzebowania. Sworzeń ma tutaj postać gwintu, dzięki czemu w prosty sposób można go zamontować poprzez wkręcenie.

  Podstawy wykonane są w uniwersalnym kolorze czarnym, dzięki czemu nie zaburzą estetyki mebli, w których zostaną wykorzystane.